آرشیو اخبار آرشیو اخبار
خروجی خبرخوان خروجی خبرخوان اخبار
جستجو برای      

 

آمار بازدید

  • تعداد کل بازدید: 355242
  • تعداد بازدید از این صفحه: 206195
  • تعداد بازدید امروز: 31
  • تعداد کاربر آنلاین: 1

 

اخبار عمومی

معاون دادستان بندرعباس:

با تسهیلات قانونی قضایی جمعیت کیفری زندان بندرعباس در حال کاهش است

 

معاون دادستان در امور اجرای احکام با حضور در زندان بندرعباس ضمن بازدید از واحد اجرای احکام،در نشست مشترک با حضور پورمارزی سرپرست زندان ، قنواتی رئیس مرکز خدمات اجتماعی و مددکاران اجتماعی شرکت کرد.
قهرمانی هدف از این نشست را تسریع و تسهیل در امور اجرای احکام و مددکاری عنوان کرد و بر تعامل هر چه بیشتر دادسرای عمومی و انقلاب و زندان بندرعباس در راستای کاهش جمعیت کیفری تأکید کرد .

وی با اشاره به ابزارهای جدید قانونی در خصوص کاهش آمار زندان ها اظهار امیدواری کرد با جدیتی که در کل مجموعه قضائی وجود دارد، حجم ورود به زندان ها  کاهش و خروجی ها افزایش می یابد.
قهرمانی همچنین با تشریح طرح جامع بازدید قضات از زندانها اظهار داشت : هدف از اجرای این طرح، هدفمند کردن بازدیدها و افزایش بازدهی حضورقضات و مسئولین قضائی در زندانها است. معاون دادستان در امور اجرای احکام گفت: بر اساس این طرح مسئولین محاکم قضائی استان در فرایندی منظم و تعریف شده در زندانها حضور یافته و مددجویان مورد نظر بویژه زندانیان تحت قرار و بلاتکلیف را ملاقات و نسبت به حل مسائل قضائی آنان پیگیری های لازم را انجام خواهند داد. قهرمانی همچنین با تاکید بر لزوم اجرایی شدن قانون انتقال زندانیان به محل اقامت خود افزود: اجرای فوری این قانون در دستور کار  است و بخش عمده ای از جمعیت  کیفری زندان بندرعباس  با این کار، کاهش خواهد یافت.

 

دانلود فایل

 گروه: اخبار عمومی   تعداد بازدید: 350   تاریخ خبر: 12:39:56 1394/08/26   

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
عنوان پیام
متن پیام